Snídaně

Vyberte si svoji snídani nebo catering. Pomůžete hned dvakrát.

Všechny snídaně pro vás vaříme v sociálních podnicích, ve kterých pracují osoby znevýhodněné na pracovním trhu, lidé s mentálním či fyzickým hendikepem, osoby v těžké životní situaci a ohrožené chudobou.

Každou objednávkou na Breakfaststory dopřejete snídani nejen vašemu týmu, ale i ohroženým seniorům. To jsou takoví, kteří žijí sami, nemají dostatek financí a hlavně jim chybí pravidelný kontakt s okolím – obyčejnou snídaní jim kromě zdravého jídla dodáte psychickou vzpruhu, pohlazení na dálku a naději, že v tom nejsou sami.

JEDNA SNÍDANĚ = POMOC HNED 2X: SOCIÁLNÍMU PODNIKU A SENIOROVI

Když snídáte vy, spolu s vámi snídá i osamělý senior. Během snídaně vás čeká milé překvapení v podobě virtuálního propojení přímo s konkrétním seniorem, kterému jste pomohli. Čím častěji u nás snídáte, tím více můžete prohloubit vaše pouto se seniorem. S každou další snídaní na vás čeká zážitek, který se jen tak nezapomíná. 

MALÁ

2200 Kč

PRO TÝM DO 10 OSOB.

STŘEDNÍ

3200 Kč

PRO TÝM DO 15 OSOB.

VELKÁ

4200 Kč

PRO TÝM DO 20 OSOB.

Co sousto, to jiný příběh – u nás platí na 100 %. Zveme vás na snídaňové dobrodružství!

Každá naše snídaně je jiná, protože se na jejich přípravě podílejí téměř vždy jiné zaměstnankyně či zaměstnanci ohroženi sociální nebo zdravotní tísní. Chceme ukázat různorodost nejen na talíři, ale i v životě. Proto vám dopřáváme pokaždé jiný snídaňový zážitek! A na co že se u nás můžete rozhodně těšit? Díky spolupráci s mnoha sociálními podniky jsme schopni vyčarovat jak veganské, vegetariánské, klasické i exotické snídaně či catering, bez laktózy anebo bez lepku, neslazené vůbec nebo pouze přírodními sladidly jako je např. datlový sirup nebo banány. Vždy vám na váš ranní stůl láskyplně připravíme směs slaných i sladkých dobrot!

Objednávkový formulář

Zde je prostor pro vaše objednávky. Pokud je vás víc než 20 nebo chcete poptat „nesnídaňový“ catering a přitom spáchat nějaké to dobro, dejte nám vědět! Není téměř nic, na co bychom vám řekli ne. Děkujeme, že jste se rozhodli jíst zdravě, s respektem k lidským odlišnostem a chutí konat dobré skutky.

  Jméno a příjmení*

  E-mail*

  Telefon*

  Způsob doručení*

  Adresa doručení

  Poznámka k doručení

  Fakturační údaje (pokud objednáváte na IČO)

  Fakturační adresa

  Objednávám snídani na tento termín či termíny:

  Počet osob*

  Vaše objednávka