Snídaně

Vyberte si svoji snídani. Pomůžete hned dvakrát.

Všechny snídaně pro vás vaříme v sociálních podnicích, ve kterých pracují osoby znevýhodněné na pracovním trhu, lidé s mentálním či fyzickým hendikepem, osoby v těžké životní situaci a ohrožené chudobou.

Každou objednávkou na Breakfaststory dopřejete snídani nejen vašemu týmu, ale i ohroženým seniorům. To jsou takoví, kteří žijí sami, nemají dostatek financí a hlavně jim chybí pravidelný kontakt s okolím – obyčejnou snídaní jim kromě zdravého jídla dodáte psychickou vzpruhu, pohlazení na dálku a naději, že v tom nejsou sami.

JEDNA SNÍDANĚ = POMOC HNED 2X: SOCIÁLNÍMU PODNIKU A SENIOROVI

Když snídáte vy, spolu s vámi snídá i osamělý senior. Během snídaně vás čeká milé překvapení v podobě virtuálního propojení přímo s konkrétním seniorem, kterému jste pomohli. Čím častěji u nás snídáte, tím více můžete prohloubit vaše pouto se seniorem. S každou další snídaní na vás čeká zážitek, který se jen tak nezapomíná. 

MALÁ

1200 Kč

PRO TÝM DO 10 OSOB.

STŘEDNÍ

1600 Kč

PRO TÝM DO 15 OSOB.

VELKÁ

2200 Kč

PRO TÝM DO 20 OSOB.

Co sousto, to jiný příběh – u nás platí na 100 %. Zveme vás na snídaňové dobrodružství!

Každá naše snídaně je jiná, protože se na jejich přípravě podílejí téměř vždy jiné zaměstnankyně či zaměstnanci ohroženi sociální nebo zdravotní tísní. Chceme ukázat různorodost nejen na talíři, ale i v životě. Proto vám dopřáváme pokaždé jiný snídaňový zážitek! A na co že se u nás můžete rozhodně těšit? Díky spolupráci se sociálním podnikem Jídelna Kuchařek bez domova jsou všechny naše snídaně rostlinného původu, k slazení používáme pouze třtinový cukr, datlový sirup nebo banány a nápoje nesladíme vůbec. Vždy vám na váš ranní stůl láskyplně připravíme směs slaných i sladkých dobrot spolu se zdravým nápojem.

Snídaně na měsíc!

Protože jsme šetrní nejen k výrobním procesům našich zdravých snídaní a k sociálním podnikům, ale také k vaší peněžence, máme pro vás měsíční snídaňové předplatné - to znamená 4 skvělé snídaně za měsíc. Termíny jsou jen na vás.

1200 Kč 1100 Kč

4 snídaně v měsíci za zvýhodněnou cenu 1100 Kč / 1 snídaně! Ušetříte celkem 400 Kč.

1600 Kč 1500 Kč

4 snídaně v měsíci za zvýhodněnou cenu 1500 Kč / 1 snídaně! Ušetříte celkem 400 Kč.

2200 Kč 2100 Kč

4 snídaně v měsíci za zvýhodněnou cenu 2100 Kč / 1 snídaně! Ušetříte celkem 400 Kč.

Objednávkový formulář

Zde je prostor pro vaše objednávky. Pokud je vás víc než 20 nebo chcete poptat “nesnídaňový” catering a přitom spáchat nějaké to dobro, dejte nám vědět! Není téměř nic, na co bychom vám neřekli ano. Děkujeme, že jste se rozhodli jíst zdravě, s respektem k lidským odlišnostem a chutí konat dobré skutky.

  Jméno a příjmení*

  E-mail*

  Telefon*

  Způsob doručení*

  Adresa doručení

  Poznámka k doručení

  Fakturační údaje (pokud objednáváte na IČO)

  Fakturační adresa

  Objednávám snídani na tento termín či termíny:

  Vaše objednávka*